John Lennon

NAVİGASYONJohn Lennon Kimdir?John Lennon'un albümleriJohn Lennon'un Bazı Sözleri John Lennon Kimdir? John Lennon, 9 Ekim 1940 tarihinde, İngiltere'de Liverpool şehrinde doğmuştur.

Responsive image
YAZAR
Abdullah Ezik
DOSYA BOYUTU
7,51 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786057639028

Bir John Lennon kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! John Lennon kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Abdullah Ezik tarafından yazılmıştır.


“Hayat, sen planlar yaparken başına gelendir.”60’larda önce İngiltere’yi sonra dünyayı kasıp kavuran efsanevi grup The Beatles’ın mimarı John Lennon’ın sıra dışı hayatını bilinmeyen yönleriyle anlatıyor bu biyografi.Aynı zamanda sanatçının çocukluk travmalarını, uyuşturucu sorununu, hayatının aşkı Yoko Ono’yu, kendi halinde depresif bir gencin nasıl dünyayı etkisi altına alacak bir müzisyene dönüştüğünü ilginç ayrıntılarla gözler önüne seriyor.Kırılgan bir depresif, romantik bir şair, çıldırtan halüsinasyonlarıyla var olan bir dâhi, savaş karşıtı bir aktivist olan Lennon’ın, hayranı tarafından bir stüdyo kaydı dönüşünde öldürüldüğü güne kadar tüm yaşamının dönüm noktalarını bulacaksınız bu kitapta. (Tanıtım Bülteninden)  


John Winston Ono Lennon MBE (9 October 1940 - 8 December 1980) was an English singer, songwriter and peace activist who co-founded the Beatles...